YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

Nadajnik GPS w samochodzie

Dobry lokalizator GPS

Maksymalna przejrzystość i ekonomiczność przejazdów w twojej firmie to wcale nie jest sfera marzeń czy odległych udoskonaleń. Monitoring samochodów czy to osobowych znajdujących się we flocie przedsiębiorstwa czy ciężarowych bądź samych naczep, jest prosty i dostępny dla każdego. Współczesny rynek oferuje całą gamę rozwiązań, które zaczynają się od standardowych nadajników gps a kończą na dopasowanych do indywidualnych potrzeb danego przewoźnika - całych zestawów gps. Wiodącym liderem na rynku szytych na miarę systemów gps jest LINCOR.

nadajniki gps w samochodzie

Nadajnik gps w samochodzie powinien być maksymalnie dopasowany do potrzeb i specyfiki pracy danego przedsiębiorstwa. Przykładowo, jeśli przedsiębiorstwo nastawione jest na trasy w Europie Zachodniej warto upewnić się, iż wybrany gps lokalizator samochodu ma funkcję dokładnego rejestrowania godzin, dat oraz państw i przekraczania ich granic. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia prawa obowiązującego np. w Niemczech. Tańsze nadajniki gps, które nie obsługują takiej funkcji mogą sprawić, iż zwiększą się trudności z rozliczenie delegacji kierowcy.

Lokalizacja GPS online

Kontrola gps pojazdu dzięki wykorzystaniu nadajników LINCOR pozwala na rejestrację podstawowych parametrów pojazdów takich jak czas pracy kierowcy w ujęciu dobowym, wraz z zaznaczonymi przerwami i okresami jazdy jak również status pojazdu. Nadajnik gps w samochodzie umożliwia również zidentyfikowanie kierowcy, jaki jest zalogowany do tachografu cyfrowego i który siłą rzeczy prowadzi w danej chwili pojazd. Dzięki rozróżnianiu czasu przez jaki prowadzili pojazd poszczególni kierowcy, przedsiębiorca ma również wgląd w konkretne parametry i styl jazdy poszczególnych pracowników.

Nadajnik gps umożliwia także monitorowanie paliwa, jego ilości w zbiornikach, tankowań czy ewentualnych upuszczeń. Rejestrowany jest także stan licznika parametry pracy silnika np. obroty. GPS śledzenie samochodu to także bieżące informacje o tym w jakim kraju pojazd się znajduje czy wspomniane już wyżej rejestrowanie dat i dokładnych godzin w których dochodzi do przekroczenia granic poszczególnych krajów.

Wypróbuj Nadajnik GPS w samochodzie od LINCOR

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!