YouTube
Google +
Tweeter
Facebook

Lokalizatory GPS samochodowe

Lokalizacja pojazdów GPS

Chcąc zaoszczędzić, głównie na kosztach paliwa i poprawieniu ergonomiczności przejazdów, duże firmy spedycyjne wprowadzają do swoich pojazdów lokalizatory gps samochodowe. Monitorowanie floty staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem, którego zalety doceniają już nie tylko duzi gracze, ale także mniejsze firmy, mające zdecydowanie mniej liczne floty. Mimo że wyposażenie wszystkich samochodów w system monitoringu pojazdów gps nie jest tanim przedsięwzięciem, to jednak sporo przedsiębiorców decyduje się na nie, licząc na zwrot poniesionych kosztów i inne, dodatkowe korzyści.

lokalizatory gps samochodowe

Monitoring pojazdów

Monitoring samochodu pozwala osiągać pełne i dokładne dane oraz informacje będące użytecznymi z punktu widzenia funkcjonowania floty samochodowej danej firmy. Poszczególne raporty z danych uzyskiwanych z czujników gps mogą być przesyłane bezpośrednio do osób, które zajmują się poszczególnymi elementami całego łańcucha spedycyjnego. Monitoring paliwa, wlewów czy upuszczeń paliwa, obroty silnika, liczba postojów, to dane którymi można bez problemu podzielić się z pracownikami, starając się opracować schematy umożliwiające wypracowanie oszczędności. Zużycie paliwa czy styl jazdy kierowców to istotne kwestie, których dokładna analiza może przyczynić się do znacznych oszczędności.

Lokalizatory GPS samochodowe to jednak nie tylko oszczędności, to także skuteczna poprawa bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo podnoszone jest równocześnie nie tylko w zakresie ograniczenia skutków potencjalnych kradzieży, ale także przez wzgląd na samoświadomość kierowców, którzy wiedzą, że są kontrolowani i sami pilnują się aby nie łamać przepisów ruchu drogowego.

Monitorowanie pojazdu można ograniczyć tylko na monitorowanie samej naczepy, czujnik przejmuje w takim momencie wszystkie funkcje nadajnika, który byłby zamontowany w pojeździe i w czasie jazdy razem z podpięciem do szyny CAN, jest w stanie przekazywać tego samego typu dane co urządzenie zamontowane do samochodu. Dla spedytorów najważniejsza jest jednak funkcja pozwalająca na tworzenie bieżących map i historii trasy. 

Wypróbuj lokalizatory GPS w samochodzie od LINCOR

Call Center Monitoring GPS

Monitoring GPS INFOLINIA
(+48) 22 599 45 00


Wypełnij formularz zgłoszeniowy tutaj już teraz lub zadzwoń!